• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Слуги" проведуть засідання фракції: що на порядку денному

Нардепи зі "Слуги народу" на засіданні фракції в понеділок, 13 грудня, обговорять низку пріоритетних законопроєктів, запропонованих до розгляду у Верховній Раді на пленарному тижні з 14 до 17 грудня

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це речниця фракції Юлія Палійчук повідомила в Telegram, передає "ДС".

"13 грудня о 19:00 відбудеться засідання фракції "Слуга народу". Серед питань порядку денного обговорення пріоритетних законопроєктів, які будуть винесені на поточний пленарний тиждень", – написала Палійчук.

Зокрема, за її словами, депутати планують заслухати доповідь голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича щодо законопроєкту №6273 "Про публічні закупівлі" в частині особливостей застосування переговорної процедури закупівлі. Окрім цього, під час засідання фракції планується розглянути проєкт закону №2713-Д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей".

Також депутати мають намір обговорити важливі законопроєкти для розвитку медичної реформи. Зокрема, йдеться про проєкти законів №6306 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання медичної допомоги", №5831 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині", №5873 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління сферою охорони здоров’я та забезпечення медичного обслуговування населення" та №4358 "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну".

Водночас планується представлення делегатів від парламентської фракції "Слуга народу" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на три вакантні посади за квотою Верховної Ради.

Засідання фракції традиційно відбудеться в офісі політсили у конгресно-виставковому центрі "Парковий".

Як повідомляла "ДС", Комітет ВР планує розглянути законопроєкт президента Володимира Зеленського про подвійне громадянство після Нового року. Крім того, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук говорив, що Рада навряд чи встигне ухвалити "економічний паспорт" до кінця поточного року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua