• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Служба зовнішньої розвідки оскаржила рішення про відновлення Семочка: Це виконати неможливо

Служба зовнішньої розвідки оскаржила рішення суду про відновлення Сергія Семочка на посаді першого заступника голови СЗР, оскільки дане рішення суду неможливо виконати

Сергій Семочко
Сергій Семочко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді СЗР на запит видання РБК-Україна, інформує "ДС".

У розвідці наголосили, що хоч суди і визнали незаконним звільнення Семочко, однак вони не досліджували питання законності його призначення на посаду першого заступника голови.

"Неповне з'ясування обставин справи судом є підставою, яке унеможливлює виконання рішення в частині поновлення Семочка С.А. на посаді та виплати йому грошового забезпечення за час вимушеного прогулу в установлений судом спосіб", — заявили в СЗР.

Крім того, в СЗР зазначили, що місце першого заступника голови вже укомплектовано. Служба подавала клопотання до Окружного адмінсуду Києва з проханням роз'яснити його рішення у справі Семочко, але в ньому було відмовлено.

Служба зовнішньої розвідки, використовуючи свої процесуальні права, також подала апеляційну скаргу на рішення суду про відновлення ексспівробітника.

Нагадаємо, скандальний колишній перший заступник глави Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергій Семочко в серпні виграв суд про своє поновлення на посаді. Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) повністю задовольнив його позов.

Нагадаємо, на початку жовтня 2018 року проєкт журналістських розслідувань Bihus.Info оприлюднив матеріал про заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, який до серпня 2018 року очолював ГУ СБУ в Києві та Київській області.

За даними розслідування, Семочко має безпосереднє відношення до втручання СБУ в процес державних закупівель препаратів для перитонеального діалізу. Дії СБУ привели до припинення закупівель, і пацієнти залишалися без необхідних медикаментів. Постачальники медпрепаратів для діалізу підрахували, що пауза в поставках привела до смерті двох сотень людей.

Журналісти також виявили у членів сім'ї Семочко три будинки в Конча-Заспі вартістю кілька мільйонів доларів і інше дороге майно, яке екс-співробітник СБУ не міг придбати на зарплату.

Крім того, згідно з матеріалами журналістського розслідування, фактична дружина Семочко і її діти є власниками російських паспортів і неодноразово відвідували анексувати Росією Крим. До анексії півострова Семочко з дружиною жили і працювали в Криму.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua