• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Смерть ексзаступниці генпрокурора та її дочки: з'явилися подробиці

Колишню заступницю генерального прокурора Ольгу Колінько виявили у її власній квартирі, а її доньку Ярославу — у сусідній, яка також належить родині

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили джерела в правоохоронних органах, передає "ДС" з посиланням на "Дзеркало тижня".

Сусіди викликали працівників ЖЕКу, адже по стояку почала текти вода, а господарі квартири не відчиняли двері. Комунальники зламали двері у присутності працівників поліції.

Відомо, що 71-річна Ольга Колінько уже багато років тяжко хворіла та на вулицю не виходила. За нею доглядала донька, яку знайшли мертвою у сусідній квартирі, що також належала родині.

На місці події працювала слідчо-оперативна група та експерти, які з’ясовують обставини смерті жінок.

Ольга Колінько двічі обіймала посаду заступника генерального прокурора України – з 1993 по 2000 і з 2003 по 2005 роки та була яскравою особистістю. У 2001 – 2003 роках вона очолювала Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією за президента Леоніда Кучми.

Свого часу Ольга Колінько була одним із головних слідчих у гучній справі колишнього прем’єр-міністра України Павла Лазаренка, який, врешті, був засуджений в США та в Україну ніколи не повертався.

А ще Колінько вела справи проти колишнього віцеспікера Олександра Ткаченка, депутата та тимчасового змінника Кучми на посаді прем'єр-міністра України Юхима Звягільського, особистого помічника голови Верховної Ради Олександра Мороза та інших політиків.

Ользі Михайлівні Колінько неодноразово пророкували пост Генерального прокурора України, але головне крісло ГПУ вона так ніколи і не посіла.

Чи не найбільше Колінько відома як гонителька ексгенпрокурора Святослава Піскуна, який певний час був її безпосереднім керівником. Вона звинувачувала його у паралельній комерційній діяльності під час роботи на посту генерального прокурора.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua