• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Соціологи розповіли, як українці бачать розвиток можливої відкритої війни Росії з Україною

Майже третина опитаних українців зазначають, що в разі відкритої російської агресії очікується тривалий військовий конфлікт, в результаті якого Росія зазнає поразки. 11% вважають, що буде блискавичне вторгнення Росії, в результаті якого зазнає поразки саме Україна

Російські війська
Російські війська / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані експрес-опитування «Оцінка останніх новин та подій. Ставлення українського суспільства до ескалації конфлікту на Донбасі», проведеного «Нью Імідж Маркетинг Груп», передає "ДС".

Крім того, 10 відсотків опитаних вважають, що буде блискавичне вторгнення, в результаті яких російські війська будуть знищені, ще 10 — буде блискавичне вторгнення, в результаті якого будуть знищені українські війська.

Також зазначається, що чоловіки майже у 2 рази частіше за жінок надавали дану відповідь. Водночас респонденти зі Сходу та Півдня рідше за інших обирали цю альтернативу, при цьому опитані у цих регіонах дещо частіше за інших обирали наступну відповідь – «Буде тривалий військовий конфлікт, в результаті якого Україна зазнає поразки».

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської області, окупованої АР Крим

Обсяг вибірки склав 1148 респондентів

Опитування проводилося з 18 по 19 квітня.

Методологія дослідження — онлайн-опитування по інтерактивній структурованій анкеті, посилання на яку відправлялося потенційним респондентам з бази даних.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування, те, що на Сході України відбувається збройний конфлікт між Україною та Росією, відзначають 64% респондентів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua