• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Угоду про "відкрите небо" з ЄС можуть підписати в лютому

Реклама на dsnews.ua

Угода про Спільний авіаційний простір з Євросоюзом може бути підписана 11 лютого на засіданні Ради асоціації Україна-ЄС

Про це під час прямого включення на телеканалі "Прямий" повідомила віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, передає «ДС». 

"На момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про "відкрите небо" будуть завершені. Саме підписання також залежить від Європейської комісії. Якщо встигнемо процедурно, то Угоду про "відкрите небо" підпишемо на Раді асоціації", – заявила вона.

"Угода про Спільний авіапростір з ЄС — це вільна конкуренція, створення нового ринку, збільшення доступу на 500 мільйонний ринок авіаперевезень ЄС, дешевші квитки та більше рейсів. Авіаперевезення стануть доступним видом транспорту. А, враховуючи, що у нас є безвіз, це дозволить збільшити контакти між людьми і перельоти між ЄС та Україною", – додала вона.

За словами Стефанішиної, Угода про Спільний авіапростір подібна до Угоди про асоціацію і містить велику кількість зобов’язань. Зокрема, Україна муситиме серйозно переглянути своє законодавство, правила щодо безпеки польотів та захисту прав споживачів.

Нагадаємо, вчора Стефанішина повідомляла, що Україна планує розширити положення в Угоді про вільну торгівлю з ЄС.

    Реклама на dsnews.ua