• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Сьогодні день нашого спільного успіху, - Зеленський на Саміті в Швейцарії (ВІДЕО)

Є чітка позиція по комюніке саміту миру, до нього зможуть приєднатися всі бажаючі: навіть ті країни, які не приїхали до Швейцарії

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав глава держави Володимир Зеленський під час відкриття спільно з Президенткою Швейцарської Конфедерації Віолою Амхерд у виступі для ЗМІ, передає "ДС".

"Сьогодні день нашого спільного успіху. Дійсно, нам усім разом вдалося дати шанс дипломатії. Україна ніколи не хотіла цієї війни. Це злочинна й абсолютно неспровокована агресія Росії, і єдиний, хто її бажав, – це Путін. Але в будь-якому разі світ сильніший", — заявив Зеленський.

За словами президента, саме тому й народилася Формула миру.

"Формула єднання світової більшості заради миру, заради повної дієвості цілей та принципів Статуту ООН, міжнародного права, а отже, і глобальної безпеки. Це те, що близьке кожній нації світу", — підкреслив Володимир Зеленський.

За словами очільника ОПУ Андрія Єрмака, є чітка позиція по комюніке саміту миру, до нього зможуть приєднатися всі охочі: навіть ті країни, які не приїхали до Швейцарії. Він зазначив, що для підтримки саміту буде достатньо заявити про це, підписувати документ не потрібно. Також посадовець додав, що Україна відкрита до діалогу з Китаєм, якого сьогодні також немає на зустрічі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua