• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Радник глави ОПУ Милованов пояснив, чому він "дебіл"

Колишній міністр розвитку економіки, позаштатний радник голови Офісу президента Тимофій Милованов пояснив, що йому дали прізвисько "дебіл", оскільки він "підставився" перед олігархом Ігорем Коломойським

Тимофій Милованов
Тимофій Милованов
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"У мене були і є хороші приятельські стосунки з Гонтаревою (ексглавою Нацбанку — ред.). До речі, це прізвисько, вибачте, дебіл, яке мені приліпив Коломойський, а я не знав, як тоді від нього віджартуватися або взагалі його викликати на дуель, просто досвіду не було політичного ... Це було через те, що я захистив Гонтареву, це теж приклад, їй спалили будинок, вона була в Лондоні. І всі почали з неї знущатися, що "так тобі і треба". Може, десь так і треба, але не потрібно палити будинки людям. І я тоді написав допис, і на мене так наїхали медійно. Ставлення у мене до неї позитивне, у мене є певні претензії і питання до того, як це відбувалося, але водночас я її поважаю за те безбашенне, вибачте, лідерство, яке дійсно дозволило провести певну деолігархізацію в банківській системі", — розповів ексміністр.

За його словами, прізвисько стало ярликом, який йому причепили.

"Він буде ще довго висіти, він дуже мене ображає, тому що я — доктор наук, у мене є публікації. Але підставився сам через недосвідченість. У Штатах у мене було багато публікацій українських, багато міжнародних. Міжнародних "зашкварів" не було, українських багато було, тому що культура різна. В Америці навпаки, треба показувати, що ти людина, робити себе трохи вразливим, тебе за це не б'ють. Як мені передали від Коломойського: нічого особистого, він же сам підставився, я просто вдарив, які проблеми? Просто правила інші в Україні, на жаль", — зазначив Тимофій Милованов.

Як повідомляла "ДС", Милованов сказав, що впровадження земельної реформи в Україні дозволить залучити до бюджетів різних рівнів близько $2 млрд, що еквівалентно близько 1,5% ВВП.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua