• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

США дали Україні $68 млн на боротьбу з COVID-19 і 2,2 млн доз вакцини

США надали Україні в рамках допомоги по боротьбі з коронавірусною інфекцією в цілому близько $68 млн і близько 2,2 млн доз COVID-вакцини. На гуманітарну допомогу постраждалим від війни на Донбасі було виділено понад $306 млн

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказано в спільній заяві президентів України і США щодо стратегічного партнерства двох країн, передає "ДС".

"Сполучені Штати непохитно підтримують український народ у протидії пандемії COVID-19 та у відповіді на гуманітарні потреби, спричинені війною на сході України", — йдеться в заяві.

Так, США надали Україні $55 млн в рамках допомоги в боротьбі з пандемією коронавірусної інфекції і $12,8 млн додатково в рамках Закону "Про план порятунку Америки". Крім того, Штати передали близько 2,2 млн доз вакцин від коронавірусу і мають намір надати Україні додаткову допомогу, включаючи підтримку холодового ланцюга зберігання вакцин.

Крім того, починаючи з 2014 року США надали понад $306 млн в рамках гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі. Всього допомоги потребують 3,4 млн чоловік. Допомога включала продукти харчування, безпечну питну воду, житло і захист найбільш вразливих груп населення, зокрема людей похилого віку. У цьому році Уряд США надасть Україні додаткові $45 млн гуманітарної допомоги.

Як повідомляла "ДС", Україна і США досягли домовленостей про співпрацю в оборонній сфері, судовій та антикорупційній реформах, захисті прав людини і економіці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua