• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

США хочуть перенести візит Зеленського на серпень, — ЗМІ

США пропонують провести візит президента України Володимира Зеленського до Вашингтона у серпні, а не липні, як заявляла раніше українська сторона. Ймовірна причина – незадоволення реформою корпоративного управління

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать джерела видань УП та ZN.UA, передає "ДС".

За даними джерел УП, Вашингтон пропонує провести візит у серпні, однак в Офісі президента незадоволені такими термінами.

Як повідомляє джерело, ключовою проблемою в організації візиту є ситуації навколо "Нафтогазу України".

"Це не питання персоналій, це питання реформи корпоративного управління", — зазначило джерело.

Разом з тим, за інформацією ZN.UA, ще після першого телефонного спілкування глави ОПУ Андрія Єрмака з заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд в червні сторони тричі узгоджували тексти своїх повідомлень. Під час цих погоджень, за словами джерел, американська сторона викреслила слово "липневий" з українського повідомлення, в якому говорилося, що Єрмак і Нуланд обговорювали майбутній візит президента України до США.

В даний час, за даними джерел ZN.UA, Вашингтон пропонує Києву провести цей візит в кінці серпня, але до Дня Незалежності України, що викликає крайнє незадоволення української сторони.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що президент США Джо Байден під час телефонної розмови з Володимиром Зеленським запросив главу української держави відвідати з візитом Вашингтон у липні.

Зазначимо, дата і порядок денний поїздки президента України Володимира Зеленського до США досі перебуває на стадії узгодження

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua