• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Стало відомо, коли запрацює Стратегія економічного розвитку Донбасу

Перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський розповів, що Стратегія економічного розвитку Донецької та Луганської областей повинна запрацювати з 1 січня 2022 року

Ростислав Замлинський
Ростислав Замлинський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби міністерства, передає "ДС".

"Стратегія має почати діяти з 1 січня 2022 року, і для цього потрібна буде велика комунікаційна підтримка, аби вже можна було спілкуватись із потенційними інвесторами. Ми ставимо собі за мету розробити проект Стратегії та план з її реалізації у першому півріччі", — сказав замглави МінТОТ.

За його словами, на цю сесію Верховної ради запланований розгляд базового законопроекту, який передбачатиме механізми для стимулювання економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков повідомив, що Стратегію економічного розвитку Донбасу направлять на затвердження Кабінету міністрів до кінця першого півріччя. Концепцію стратегії уряд затвердив наприкінці 2020 року.

Нагадаємо, раніше віцепремʼєр-міністр Олексій Резніков стверджував, що Стратегію економічного розвитку Донбасу направлять на затвердження Кабінету міністрів до кінця першого півріччя. Концепцію стратегії уряд затвердив у кінці 2020 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua