• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Стало відомо, коли Рада розгляне ліквідацію ОАСК

Представник президента України в Конституційному суді, народний депутат фракції "Слуга народу" Федір Веніславський прогнозує, що законопроєкт №5369 про ліквідацію Окружного адміністративного суду м. Києва (ОАСК) і створення Київського міського окружного адміністративного суду Верховна Рада ухвалить у першому читанні наступного пленарного тижня

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав журналістам у середу в Києві, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я думаю, що наступного пленарного тижня ми зможемо в першому читанні ухвалити цей законопроєкт", — сказав Веніславський.

На його думку, є всі шанси отримати позитивний висновок комітету з питань правової політики, "тому що юридичних підстав для негативного висновку я взагалі не бачу". Відповідно, буде скорочено термін внесення альтернативних законопроєктів, зазначив Веніславський.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва".

Після ліквідації Окружного адміністративного суду Києва його співробітникам запропонують перевестися в новий суд. У разі відмови їх можуть звільнити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua