• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Степанов опублікував звернення в соцмережі та подякував за підтримку

Міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов, за відставку якого проголосувала Верховна Рада, оприлюднив прощальний пост із подяками своїм прихильникам. Урядовець наголосив, що високо цінує вклад усіх, хто допомагав боротися за здоровʼя громадян у нелегкі часи

Максим Степанов
Максим Степанов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Степанова у Facebook, передає "ДС".

Він наголосив, що, попри все, задоволений успіхами, яких зміг досягти на посаді.

"Хочу подякувати всім, хто допомагав рятувати українців протягом цього буремного року. Медикам, волонтерам, команді міністерства, усім, хто боровся з тяжкими наслідками пандемії та робив свій вклад у здоров’я нації.

Дякую лікарям Борису Тодурову, Oльзі Голубовській, Семену Глузману та іншим безсумнівним авторитетам у медицині, медичним сестрам, громадським організаціям, пацієнтам та просто небайдужим громадянам за те, що щиро виступали проти мого звільнення.

Ваша підтримка – найкращий індикатор якості та високої оцінки роботи мене та моєї команди. Дякую президенту Володимиру Зеленському за підтримку і довіру протягом всього року", — написав Степанов.

Колишній міністр зазначив, що залишає посаду "з чистим серцем і сумлінням".

"Ми з мінімальними втратами подолали третю хвилю пандемії, уклали контракти на 42 млн доз вакцин, відбудовували медичну галузь у кризових умовах фактично з нуля, майже завершили розробку сертифікатів вакцинації, запустили трансплантацію та багато інших проєктів. Все це вже не вдасться знищити, сподіваюсь.

Я завжди брав на себе відповідальність за ухвалені рішення, більшість з яких сьогодні приносять дійсну користь людям і працюють на державу.

Це був важкий рік і тернистий шлях. Завершення одного етапу означає початок іншого. Працювати на користь держави та її людей", — резюмував Степанов.

Хочу подякувати всім, хто допомагав рятувати українців протягом цього буремного року. Медикам, волонтерам, команді...

Posted by Максим Степанов on Wednesday, May 19, 2021

Як писала ДС", 18 травня на позачерговому засіданні Верховна Рада за поданням премʼєр-міністра звільнила трьох міністрів, зокрема Максима Степанова. Відповідне рішення підтримали 292 народні депутати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua