• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пристрасті за вакцинами: "Медзакупки" відповіли Степанову на можливе відсторонення від закупівель

Реклама на dsnews.ua

У державному підприємстві "Медичні закупівлі України" відреагували на слова міністра охорони здоров'я Максима Степанова про їх усунення від закупівлі вакцин

Про це йдеться в заяві ДП "Медзакупки" у Facebook, передає "ДС".

У підприємстві стверджують, що вони можуть законтрактувати вакцини ключових світових виробників. У заяві йдеться, що Україна повинна отримати портфель вакцин, і ДП здатне його скласти.

"Наостанок зазначимо про можливість усунути ДП "Медзакупки України" від закупівлі вакцини. Ми звикли діяти прозоро і відкрито ... Нам потрібно мати можливість працювати без неправомірного тиску з боку міністра охорони здоров'я", — йдеться в заяві.

Нагадаємо, в "Медзакупках" раніше заявили, що МОЗ затвердило лише одного виробника вакцин, хоча був і ще один. Тепер є ймовірність, що інша компанія відмовиться від контакту. Степанов назвав публікацію цієї інформації псуванням іміджу країни.

"Дискредитація іміджу країни полягає у відсутності конкретних рішень і дій у взаємодії з контрагентами, а також в імітації активної діяльності без реальних кроків. Зокрема, один із виробників попередив про можливий вихід із переговорів, оскільки занадто довго чекав на рішення Міністерства охорони здоров'я", — відповіли в ДП на сьогоднішні слова міністра.

Нагадаємо, 5 січня Державне підприємство "Медичні закупівлі України" заявило про блокування його діяльності з боку Міністерства охорони здоров'я. Там відзначили, що з початку 2021 ДП не профінансовано для здійснення своєї операційної діяльності, оскільки МОЗ нібито не затвердило Тимчасовий план використання бюджетних коштів на 2021 рік.

    Реклама на dsnews.ua