• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Суд задовольнив позов брата очільника Офісу президента проти Лероса

Київський апеляційний суд визнав звинувачення позафракційного народного депутата Гео Лероса на адресу Дениса Єрмака недостовірною та такою, що порочить ділову репутацію інформацією та зажадав її спростування

Гео Лерос
Гео Лерос / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Вимоги позивача суд задовольнив в повній мірі.

"Суд визнав недостовірною та такою, що порочить честь, гідність та ділову репутацію Єрмака Д.Б. інформацію, поширену на офіційній сторінці народного депутата України Гео Лероса в Fаcebook, а саме: "Відеодокази, як Єрмак через свого брата барижить державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонку (привіт з рф), ну і звичайно заробіток на державі", — зазначили в суді.

Там додають, що суд зобовʼязав Гео Лероса спростувати поширену ним інформацію, опублікувавши в Facebook наступний текст: "Поширена мною інформації про те, що Денис Єрмак на замовлення або з інших причин виконує корупційні діяння щодо "продажу" державних посад, є недостовірною і не відповідає дійсності".

Як писала "ДС", брат глави ОПУ Андрія Єрмака Денис подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації у вересні 2020 року. Сталося це невдовзі після оприлюднення так званих "плівок Лероса", в яких говорилося про приховування корупційних схем в столиці.

9 червня 2021 року Печерський районний суд відмовив братові глави Офісу президента Денису Єрмаку в задоволенні позовних вимог до позафракційного народного депутату Гео Леросу про "захист честі та гідності".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua