• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Суд заборонив діяльність партії одіозної Вітренко

Восьмий апеляційний суд Львова 23 червня заборонив "Прогресивну соціалістичну партію України" Наталії Вітренко

Наталія Вітренко
Наталія Вітренко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні СБУ, передає "ДС" з посиланням на "Чесно".

Таким чином суд заборонив вже 12-ту проросійську партію.

Проросійський політичний проєкт Прогресивних соціалістів незмінно очолює Наталія Вітренко, яка внесена рухом "Чесно" в реєстр держZрадників. ПСПУ — єдина партія, яка подавала зустрічний позов і затягувала суд, зазначають активісти.

"Це не перший раз, коли партія намагається боротися у судовому порядку. Партія держZрадниці Наталії Вітренко "Прогресивні соціалістична партія України" у 2019 році висувала її у президенти. Але виборці про це так і не дізналися. Вітренко не було як кандидатки у бюлетені.

Виявляється Мін`юст не вносив до реєстру необхідні зміни до статутних документів, хоча партія їх подавала, починаючи з 2015 року. Апеляційний суд зазначив, що Мін`юст мав можливість внести зміни і партія могла б висувати свого кандидата у президенти", — сказано у повідомленні.

Зазначимо, 20 березня 2022 року Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про припинення діяльності низки політичних партій.

Як писала "ДС", восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив партію "Наші", яку Міністерство юстиції вважає проросійською. Крім того, під заборону потрапила політична партія "Держава", політсила херсонського колаборанта "Блок Володимира Сальдо", Соціалістична партія України, "Ліва опозиція" та "Партія Шарія".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua