• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Суд заборонив діяльність "Партії регіонів": її майно конфіскують на користь держави

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність "Партії регіонів"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють рух "Чесно", а також пресслужби СБУ та ДБР, передає "ДС".

Як повідомив помічник судді Сергія Кузьмича, 21 лютого задовольнив заяву Міністерства юстиції та Служби безпеки України.

У Державному бюро розслідувань зазначають, що зокрема надали матеріали щодо протиправних дій керівництва "Партії регіонів" під час підписання та ратифікації так званих Харківських угод, а також злочинів вчинених ними під час подій Революції Гідності.

Співробітники Служби безпеки і ДБР задокументували злочинні дії "регіоналів" та ініціювали передачу 100% "партійного" майна в дохід України.

Рішення суду стосується всіх активів забороненої партії та її структурних підрозділів в різних областях нашої держави.

Вказано, що наразі експерти встановлюють вартість цього майна.

Раніше рух Чесно" писав, що депутати на тимчасово окупованих територіях Криму, Донеччини та Луганщини залишаються все ще з повноваженнями.

На цих територіях діє досі склад місцевих рад, обраний ще 2010 року на чергових місцевих виборах. Оскільки на окупованих територіях не проходили чергові вибори у 2015 та 2020 роках, то склад рад там з того часу не змінився, і ці депутати досі мають мандати.

Нагадаємо, у 2022 році за ініціативи Міністерства юстиції суд заборонив 16 політичних партій: ОПЗЖ, "Опозиційний блок", Партію Шарія, партію "НАШІ", Комуністичну партію та інші.

Наразі у парламенті з різною інтенсивністю відбуваються дискусії щодо майбутнього представників заборонених партій у місцевих радах та у парламенті.

Як писала "ДС", 18 січня Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність проросійської партії "Велика Україна".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua