• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Судді по справі Стерненка подали у відставку

Двоє з трьох суддів Одеського апеляційного суду, які ухвалювали останнє рішення щодо активістів Сергія Стерненка й Руслана Демчука у справі про "викрадення людини", подали у відставку

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 10 червня, повідомив сам Стерненко, інформує "ДС".

Він наголосив, що ця інформація є офіційною. "Це головуюча суддя Альбіна Кадегроб та член колегії Вадим Прибілов. Скоро ВРП розгляне їхні заяви", — написав активіст у себе в Facebook.

Стерненко висловив припущення, що ці відставки пов‘язані з шаленим тиском на суддів. "Фактично моя справа для них була чи не останньою. Мабуть, від них вимагали мене ув‘язнити, але судді не захотіли йти на таке свавілля. Тому, вчинивши свавілля менше (рік умовно за 1 патрон), вирішили піти. Цікава ситуація", — прокоментував він.

Станом на 12:15 10 червня на сайті і на сторінці у Facebook Одеського апеляційного суду немає інформації про можливу відставку двох суддів.

Як повідомляла "ДС", 31 травня Одеський апеляційний суд визнав активіста Сергія Стерненка винним за статтею про незаконне зберігання зброї. При цьому термін покарання був замінений з трьох років увʼязнення до одного року умовно. Крім того, він був виправданий за статтею про розбій і визнаний винним у викраденні людини. Однак покарання не було призначено через закінчення терміну давності.

Згодом стало відомо, що Стерненко вирішив оскаржувати умовний термін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua