• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Суддя КСУ пригрозив Зеленському війною і в'язницею у разі розгону суду

Реклама на dsnews.ua

Ухвалення закону про розпуск діючого складу Конституційного Суду призведе до війни в Україні

Про це заявив суддя КСУ Ігор Сліденко, передає "ДС" з посиланням на "УНІАН".

Суддя також спрогнозував розвиток подій, якщо в парламенті будуть 226 голосів депутатів для прийняття президентського законопроекту про припинення повноважень всіх суддів КС.

"Я думаю, що далі – розпад України і війна, тому що, крім тих 226, ніхто це не визнає. Якщо будуть спроби силовим шляхом захопити Конституційний суд, маю на увазі будівлю суду, то це означатиме війну. Є політичні сили які ні за яких обставин не погодяться на такий розвиток подій, на узурпацію влади", — зазначив Сліденко.

Суддя також висловився з приводу звернення президента Володимира Зеленського до членів фракції "Слуга народу".

"Хіба ви самі не бачите, що відбувається? Ви що не бачите, що президент сказав у цьому аудіозапису?… Таке враження, що його хтось штовхає на це", — вважає суддя КС.

На переконання Сліденко, в своєму зверненні Зеленський "наговорив собі на 150 років вʼязниці".

"Президент вголос закликає депутатів до повалення державного ладу. Це вже не вигадки РНБО, що Конституційний суд зазіхав на державний лад. Чим зазіхав? Що Конституційний суд скасував 366-1 статтю Кримінального кодексу і сказав, що її треба вдосконалити? Це навіть коментувати незручно", — сказав Сліденко.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський в своєму зверненні до нардепів від "Слуги народу" заявив, що скандальні рішення Конституційного Суду — "прямий і швидкий шлях до кровопролиття" в країні і закликав нардепів підтримати законопроект про звільнення всіх суддів Конституційного Суду.

    Реклама на dsnews.ua