• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

СЗРУ може оскаржити рішення про поновлення Семочка на посаді

Служба зовнішньої розвідки України залишає за собою право оскаржити поновлення 48-річного генерал-майора Сергія Семочка на посаді заступника голови СЗРУ

Сергій Семочко
Сергій Семочко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні СЗРУ в Facebook, передає "ДС".

"У зв’язку з рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва щодо поновлення С. Семочка на посаді першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України, оприлюдненим у ЗМІ, СЗРУ вважає за потрібне висловити таке.

С. Семочко був призначений на посаду першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки Указом Президента України № 225/2018 від 31 липня 2018 року. На той час у СЗРУ була лише одна посада першого заступника, зайнята іншим військовослужбовцем. Попри відсутність у штаті вакантної посади, С. Семочко був призначений без дотримання відповідних вимог чинного законодавства.

Порядок призначення С. Семочка на посаду та отримання ним відповідного грошового забезпечення під час служби в СЗРУ нині є предметом кримінального провадження. Суди всіх інстанцій досліджували лише питання звільнення та соціального захисту зазначеного військовослужбовця, не заглиблюючись у проблеми призначення, які розслідує ДБР.

Ця ситуація змушує СЗРУ вирішувати залишену нам проблему в комплексі: забезпечуючи соціальний захист С. Семочка, як і будь-якого військовослужбовця, відстоювати обʼєктивну істину і в законний спосіб вирішувати раніше створені проблеми", — йдеться у заяві.

У СЗРУ підкреслили, що змушені звернутися до суду за роз’ясненням цього рішення та залишають за собою право його оскаржити.

Нагадаємо, скандальний колишній перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергій Семочко виграв суд про своє поновлення на посаді. Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) повністю задовольнив його позов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua