• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Такі ганьблять Раду": Разумков закликав нардепа Юрченка скласти мандат

Народний депутат Олександр Юрченко, який раніше був виключений з фракції "Слуга народу", має скласти депутатський мандат через порушення закону, в яких він підозрюється

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Інтер", передає "ДС".

"Будь-який депутат, який порушує закон, вже не зважаючи на його бажання або не бажання, повинен скласти мандат", — сказав він.

Разумков нагадав, що стосовно Юрченка вже ведеться розслідування за підозрою у хабарництві.

"Соромно за те що відбувається. Дійсно, закон повинен бути один для всіх. Сьогодні є проблема, але думаю людина дійде думки, що повинно скласти мандат, бо дуже багато скандалів пов’язано саме з цим народним депутатом. Також є і кримінальна справа в НАБУ, щодо підозри хабарництва", — зазначив він.

На думку спікера, необхідно внести зміни до Конституції для позбавлення депутатського мандата.

"Потрібно шукати механізми, або змінити законодавство, можливо Конституцію, бо саме в Конституції прописано, чому саме депутат може втратити мандат, для того аби такі депутати не ганьбили роботу Верховної Ради України", — підкреслив Разумков.

Як повідомляла "ДС", 8 липня народний депутат Гео Лерос повідомив, що народний депутат, колишній член фракції "Слуга народу" Олександр Юрченко у Львові спровокував ДТП, перебуваючи за кермом елітного авто Ford Mustang.

За даними Лероса, медичний огляд підтвердив, що позафракційний народний депутат Олександр Юрченко перебував у стані наркотичного спʼяніння.

Юрченко стверджує, що наркотики не вживав, а результати експертизи сфабриковані, оскільки другий учасник ДТП нібито повʼязаний з впливовою людиною у Львові.

Лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко закликав Юрченка скласти депутатський мандат.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua