• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Таран розповів про новий етап оборонної реформи

Реклама на dsnews.ua

Метою нового етапу оборонної реформи є створення до кінця 2022 року нової доктрини бази щодо функціонування ЗСУ та впровадження відповідних управлінських принципів

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран під час відеоконференції з надзвичайним і повноважним послом Канади в Україні Ларисою Галадзою, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони.

Таран підкреслив, що зазначена мета вимагає підготовки фахівців, здатних діяти відповідно до положень.

Він також додав, що в Збройних Силах України має бути впроваджений новий стиль військового лідерства, нова філософія відносин у військових колективах і зміна військової культури.

Міністр оборони України зазначив, що яскравим прикладом підтримки з боку Канади оборонної реформи є імплементація Угоди про співробітництво в сфері інституційної оборонної реформи від 19 серпня.

Крім того, був представлений проект «PROTECT», який дозволить посилити інституційні можливості та інвестувати в людські ресурси з метою подальшої реалізації євроатлантичних прагнень України.

Таран також подякував уряду Канади і особисто Ларисі Галадзі за незмінну підтримку Міністерства оборони та ЗСУ.

Як писала "ДС", Міністерство оборони розширило перелік підрозділів, військовослужбовці яких будуть харчуватися за системою каталогу для харчування особового складу.

У Міністерстві оборони озвучили плани по ліквідації і реорганізації 42 підприємств в наступні два роки.

    Реклама на dsnews.ua