• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Терехов: У Харкові до 35% будинків повернули світло, опалення — до 50%

Міський голова Харкова Ігор Терехов відзвітував про ситуацію в місті після атаки РФ в ніч на 22 березня: до половини будинків вже повернули опалення, втім без світла досі залишаються 65% осель

Реклама на dsnews.ua

Про це Терехов розповів у етері телемарафону, передає "ДС".

За його словами, до опалення вдалося під'єднати половину житлових будинків. Ремонтні бригади працюватимуть усю ніч, аби забезпечити повернення тепла до усіх харків'ян.

"Ми почали підключати певні райони Харкова до електропостачання. Це робить Харківобленерго. Близько 35% будинків підключені до електропостачання", — розповів Терехов. 

Він зазначив, що у місті не працює вуличне освітлення та електричний транспорт, оскільки для цього не вистачає потужності. Наразі невідомо, коли повністю вдасться повернути електроживлення. 

"Руйнації дуже серйозні, розбита трансформаторна підстанція, лінії, що подають, тому зараз важко казати про відновлення, відбудову цих трансформаторних станцій, а отже і підключення міста. Якщо буде потрібно, будемо робити графік відключення, щоб усі харків'яни мали електропостачання у певні години", — підсумував Терехов. 

Нагадаємо, через масовану ракетну атаку російських окупантів 22 березня Харків було повністю знеструмлено, зникло водопостачання та опалення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua