• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Терористи "ДНР" примусово зганяють резервістів через "зовнішню загрозу з боку України"

Гібридні війська Росії на Донбасі, які контролюють так звану "ДНР", 14 травня оголосили про проведення "контрольного збору" жителів ОРДО, зарахованих до "мобілізаційного резерву"

Терористи "ДНР"
Терористи "ДНР"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють Новини Донбасу з посиланням на розпорядження ватажка окупаційної адміністрації ОРДО Дениса Пушиліна, передає "ДС".

Згідно "документу", який підписаний Пушиліним, буде проведено "контрольне оповіщення з явкою громадян, які перебувають в запасі" і техніки на пункти попереднього збору з 17 по 18 травня".

Як стверджується в "указі", мета збору — "контроль наявності громадян, які перебувають в запасі і приписані до військових частин, комплектування підрозділів мобілізаційного резерву".

Окремим пунктом так званому "міністерству внутрішніх справ ДНР" доручено сприяти "в розшуку і доставці до місця проведення контрольної явки громадян, які перебувають запасі, в разі їх неявки в терміни, зазначені в повістках відділів військового комісаріату, без поважних причин".

Окупаційні війська в ОРДО з 17 по 22 травня проведуть "навчання", в яких будуть задіяні незаконні збройні формування. Захід позиціонується як "перевірка ефективності спільних дій різних структур" в разі "можливих зовнішніх загроз з боку України".

Про аналогічні "навчання" оголосило й угруповання "ЛНР". Вони пройдуть спільно з "ДНР".

Як писала "ДС", з 17 по 21 травня «ЛНР» проведе військові збори, в яких візьмуть участь три тисячі резервістів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua