• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Терористи передали Україні списки полонених, яких готові обміняти

Представники ОРДЛО в Тристоронній контактній групі передали Україні список утримуваних осіб в рамках переговорів по обміну

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила член української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу, учасниця гуманітарної підгрупи Тетяна Іванова в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Українська сторона передала списки на обмін полоненими ще півроку тому, а то й більше. Весь цей час Україна наполягала на тому, щоб нам так само дзеркально були надані списки з боку ОРДЛО. Дуже довго ці списки не передавались, і в квітні цього року ми все-таки ці списки отримали. Зараз йде робота з цими списками, вони уточнюються, з ними працюють", — повідомила Іванова.

За її словами, це "маленький, але істотний крок, який дає надію, що все-таки ми дійдемо до того, що обмін відбудеться".

"Складно говорити про кількість людей, які повернуться, тому що інформація з того боку не відповідає дійсності. На минулому засіданні ТКГ було запропоновано, щоб Україна прийняла 4 особи. Це не в рамках обміну, це як би їхня добра воля, і глава української делегації сказав, що ми готові прийняти їх і інших, кого б нам не передали. Нажаль, це трактується по-іншому. Ще рано говорити, скільки осіб ми передамо і скільки отримаємо, так як тільки почалася робота з цими списками", — зазначила член гуманітарної підгрупи в ТКГ.

Як повідомляла "ДС", раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш заявив, що російська делегація в ТКГ в питанні обміну полоненими пропонувала передати Україні чотирьох жінок, але представники окупантів виступили проти цього.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua