• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Тимошенко поділився результатами відновлення інфраструктури деокупованих територій Харківської та Херсонської областей

Енергетики та газовики продовжують працювати над відновленням інфраструктури деокупованих регіонів Харківської та Херсонської областей. Триває евакуація з територій, де відбуваються активні бойові дії

Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив на брифінгу, передає "ДС".

"Енергетики повернули електрику в селище Чкаливське, а також у села Артемівка та Новий Бурлук Чугуєвського району. Там знову мають світло близько п'яти з половиною тисяч споживачів", — зазначив політик.

Тимошенко додав, що через бойові дії Чкаливське залишалося знеструмленим пів року. Артемівка і новий Бурлук — чотири місяці.

"Нещодавно електрики повернули електропостачання в деокупований Вовчанськ. У Селищі Лісному, де не було світла з березня, цього тижня частково частково відновлено електропостачання. Понад 70% споживачів уже отримали електрозабезпечення, роботи ще тривають", — додав радник ОП.

За словами Тимошенко, газовики Харківщини також роблять свою справу.

"Цього тижня в деокупованому Куп'янську почали підключати газ. Загалом за останні дні природний газ отримали понад дві тисячі домоволодінь у звільнених громадах Ізюмського, Куп'янського, Чугуївського, Харківського районів області", — додав політик.

Як писала "ДС", 12 травня заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що для кожної постраждалої області створюється вичерпний каталог інфраструктурних потреб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua