• USD 38
  • EUR 41.2
  • GBP 48.1
Спецпроєкти

Тимошенко попросила Зеленського зробити з нею новий уряд, інакше Україна загине

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко офіційно звернулась до президента України Володимира Зеленського з пропозицією створити уряд Національної єдності

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Тимошенко зробила сьогодні під час засідання Погоджувальної ради, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу "Батьківщини".

Тимошенко запропонувала Зеленському створити уряд Національної єдності та невідкладно розпочати системні консультації з парламентом для того, щоб спільно розробити програму виходу з кризи.

"Наша команда переконана, що настав час не просто подумати про Україну, а відкинути всі амбіції в сторону і створити уряд Національної єдності. Ми готові надати перші програми, як країну виводити з цього глухого кута, що робити з фінансово-економічним колапсом, що робити з беззахисністю країни та як захистити людей. Якщо президент негайно не розпочне консультації на цю тему, то країна з цієї кризи не вийде", – сказала вона.

Також вона, як повідомляє пресслужба, "засудила суперечливі заяви влади до суспільства щодо повномасштабного вторгнення РФ на територію України", адже "діаметральні тези лише створюють паніку".

"Ми вважаємо, що сьогодні розгортається досить жорстока кампанія по залякуванню й шантажу України для того, щоб загнати українське суспільство в глухий кут і змусити пристати на Мінські угоди й формулу Штайнмаєра, які зрештою призведуть до поступової втрати незалежності й суверенітету України. Тому нам треба за будь-яких обставин зміцнювати нашу боєздатність, наш потенціал захищати країну і робити це негайно!", – закликала Тимошенко.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua