• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Тищенко дав зрозуміти, що боротися з олігархами заважає тільки Разумков

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко дав зрозуміти, що боротися з олігархами в Україні заважає лише спікер ВР Дмитро Разумков

Микола Тищенко
Микола Тищенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів у коментарі LB.ua в межах з'їзду фракції в Трускавці, передає "ДС".

"У нас є питання щодо командності, риторики, з професійного відношення і відношення до народу. Тому що коли є маніпуляція з регламентом, а я вважаю, що це саме маніпуляція, ми знаємо все, що коли ми йшли на перегони, коли ми вибирали роботу народного депутата, ми обіцяли людям швидкі зміни, так звані весняні посадки, і ви все це пам'ятаєте", — зазначив депутат.

Тищенко додав, що вважає закон про олігархів головним для сьогоднішнього моменту, "і ми його зробили, але нам заважають. Хто? Ось відповідь, я думаю, кожен знає".

Як повідомляла "ДС", Разумков заявив, що Верховна Рада приймала закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархам)" з грубими порушеннями законодавства. На його думку, організація голосування за закон №5599 дає підстави для реагування правоохоронних органів.

Нагадаємо, глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звернувся з проханням видати підписні листи для початку збору підписів про відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради.

Тим часом прессекретар "СН" заявила, що у фракції не обговорювали відставку Разумкова.

В "ЄС" збір підписів за відставку Разумкова назвали розправою президента Володимира Зеленського з інакодумцями.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua