• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Тиждень став рекордним по атакам дронів СБУ на нафтогазові об’єкти ворога, — експерт

Цей тиждень став рекордним по атаках дронів СБУ на НПЗ і нафтобази росіян

Реклама на dsnews.ua

Експерт зазначає, що Служба Безпеки нарощує темпи у знищенні нафтогазової інфраструктури ворога. "До чотирьох палаючих нафтобаз на початку тижня, пізніше приєднались три підбиті НПЗ. Росіяни очікували нових ударів по нафтобазах і НПЗ. Не могли не очікувати. Але інтенсивність наших ударів вже не дає можливості ворогу ефективно захистити свої об’єкти", — підкреслює Голобуцький. 

Політолог зазначає, що крім роботи по підриву економіки країни-бензоколонки, є і прильоти наших дронів і по суто військових об’єктам на території рф. "На цьому тижні "бавовна" від СБУ завітала на полігон 167-го навчального центру у Єйську, де розташований склад іранських дронів та проживають в казармах їхні оператори. Яким буде результат цього удари? "Шахеди" до нас прилітати не перестануть, але удари по Єйську на певний час знизять можливості росіян по їх запуску", — акцентує експерт. 

"СБУ і інші сили оборони ввели проти Росії свої "дронові санкції". Західна преса пише, що удари дронів впливають на економіку ворога сильніше санкцій Заходу. Саме перенесення війни на територію РФ – вкрай позитивний для нас фактор. А нарощення інтенсивності ударів – не тільки економічно б’є по РФ, а і змушує її жителів задавати не зручні запитання", — резюмує Голобуцький. 

Нагадаємо раніше стало відомо, що за останній тиждень дрони СБУ підірвали 4 великі нафтобази (у Ростовській та Тамбовській областях, а також у Адигеї) і 3 НПЗ (Афіпський, Ільський, Краснодарський) на території РФ.

    Реклама на dsnews.ua