• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Ткаченко висунув Кабміну умову, за якої не піде у відставку

Олександр Ткаченко готовий залишитися на посаді міністра культури та інформаційної політики, якщо уряд схвалить його концепцію реформ

Реклама на dsnews.ua

Про це Ткаченко заявив після засідання фракції "Слуга народу", передає "ДС" із посиланням на "Українську правду".

"Моє рішення щодо відставки залишається актуальним. Я так само очікував на реєстрацію моєї заяви Верховною Радою.

Буду відвертим, фракція абсолютно не підтримала моє рішення про відставку, що в подальшому переросло у довготривалі обговорення з профільним комітетом, керівниками партії та фракції, колегами. Паралельно – розмови зі спікером, прем’єром, Президентом. Вони попросили залишитись. Натомість я запропонував своє бачення розвитку екосистеми культури та інформполітики. Обговорення триває", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 11 листопада Олександр Ткаченко подав у відставку з посади міністра культури та інформаційної політики. Причинами стали зниження видатків на культуру в Держбюджеті-2022, а також ініціатива Кабінету міністрів щодо виведення Держагентства з питань кінематографу зі сфери контролю Мінкульту.

Перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що фракція "Слуга народу" проголосує за відставку Ткаченка.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що "слуги" не проголосують за відставку Олександра Ткаченка. Пізніше Давид Арахамія заявив, що Олександр Ткаченко не йтиме у відставку, а його заява залишилася лише в медіапросторі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua