• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

ТОП-5 найсуттєвіших втрат росармії в Криму за версією ЗСУ

У Повітряних Силах назвали п'ять найболючіших втрат російської армії в Криму

Штаб армії РФ у Севастополі
Штаб армії РФ у Севастополі
Реклама на dsnews.ua

Про це інформує виданню "Фокус", передає "ДС".

Речник Повітряних Сил полковник Юрій Ігнат назвав знищення крейсера "Москва" та удари по штабу Чорноморського флоту РФ найболючішими втратами російської армії в тимчасово окупованому Криму. Юрій Ігнат зазначив, що найкращою операцією було знищення крейсера "Москва". До цієї операції долучилися усі Сили оборони — Повітряні, Військово-Морські та інші.

"Це була геніальна операція, яка вже описана, і Bayraktar брав участь у цьому знищенні, відвертав увагу. Але цей крейсер — це те, що дуже заважало, це флагман Чорноморського флоту, який містив багато апаратури, мав серйозні ударні функції і знищити такий корабель було дуже непросто", — каже речник ПСУ.

Удари ракетами StormShadow по різних об’єктах, наприклад, по штабу Чорноморського флоту РФ.

"Севастополь — це не "город русских моряков", це українське місто, тому удар був красномовним. Вже підтверджені наслідки — знищені пункти управління, вбиті окупанти", — додав Юрій Ігнат.

Серед інших важливих операцій Сил оборони речник назвав знищення російської авіації на аеродромах і комплексів "Тріумф".

Також Юрій Ігнат долучив до цієї когорти удари у Гвардійському та Джанкої, "коли по поїзду прийшли боєприпаси".

"Так, ворога треба бити, і про це я вам кажу — це логістика, це забезпечення, це бази, пункти управління", — наголосив речник.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua