• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Третій пішов: ще одного гауляйтера Куп'янська підозрюють у колабораціонізмі

Відносно нинішнього так званого "голови" Куп'янської адміністрації Харківської області, призначеного російськими окупантами, порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність). Йому було повідомлено про підозру

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу генерального прокурора, повідомляє "ДС".

За даними слідства, 27 червня 2022 року підозрюваного було призначено так званим "головою тимчасової цивільної адміністрації Куп'янського району Харківської області". Раніше він був так званим "головою тимчасової адміністрації смт Козача Лопань".

У зв'язку з тим, що окупанти були незадоволені роботою колишнього мера Куп'янська, підозрюваного у держзраді, вони зняли його з посади та заарештували.

Як повідомляла "ДС", 28 лютого меру Куп'янська Геннадію Мацегорі оголосили про підозру у державній зраді за здачу міста російським загарбникам. 7 липня стало відомо, що російські окупанти заарештували Мацегору.

14 серпня колишньому меру Куп'янська Володимиру Демченку заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Він став так званим "головою" Петропавлівської ОТГ Куп'янського району Харківської області, яка була сформована окупаційною владою.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua