• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Третьякова спробувала пояснити свою скандальну заяву про смерть Полякова і зробила ще гірше

Нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що не вважає свої висловлювання про смерть колеги Антона Полякова неетичними, але погодиться з будь-яким рішенням своєї фракції щодо покарання за ці слова

Галина Третьякова
Галина Третьякова
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в середу в кулуарах парламенту, передає "ДС".

Нагадаємо, в ніч на 8 жовтня помер народний депутат, член депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Антон Поляков. У прокуратурі заявили, що згідно з результатами розтину, смерть наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Нардеп Галина Третьякова в партійному чаті написала про смерть Полякова: "Одним ворогом менше".

Сьогодні Третьякова поміркувала на тему життя і смерті.

"Це відносини людини зі смертю. Дуже цікава тема. У мене є законопроєкт про евтаназію, який я не вношу. Європа цю тему обговорює, а ми чомусь ні. Як людина повинна реагувати на смерть? Я не хочу, наприклад, щоб мої близькі плакали, коли я піду з життя. Я не вважаю, що в моїх висловлюваннях були неетичні речення", — заявила Третьякова.

Також вона наголосила, що не раділа смерті Полякова і нікому її не бажає. Також вона не вважає, що її слова — привід відстороняти її від засідань Ради або від роботи в Комітеті ВР.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua