• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Третьякова поскандалила з колегою в Раді: заспокоювати обох довелося Стефанчуку

Народний депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова, котра раніше оскандалилася через свої коментарі після смерті нардепа Антона Полякова, стверджує, що "любить людей"

Галина Третьякова
Галина Третьякова
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала на засіданні Погоджувальної ради, передає "ДС".

Під час її виступу жінку почали перекрикувати нардепи. Зокрема, було чути чоловічий голос, схожий на голос співголови депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Тараса Батенка. Він звернувся до голови ВР Руслана Стефанчука і керівництвуа фракції "Слуги народу" щодо того, "як може відповідати за соціальну політику в країні пані Третьякова, і при тому ненавидіти людей".

"Що стосується вас, Тарасе Батенку, який не заплатив зарплату в червні і липні працівникам офісу, в який зараз виїжджає, то подбайте, будь ласка, в першу чергу про своїх людей. Що стосується ваших випадів, то хочу сказати, що я люблю людей, і вас також, і поважаю ворогів", — сказала нардеп.

Спікер ВР Руслан Стефанчук підсумував перепалку проханням дотримуватися регламенту і висловлюватися лише щодо законопроєктів.

Нагадаємо, в ніч на 8 жовтня помер народний депутат, член депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Антон Поляков. У прокуратурі заявили, що згідно з результатами розтину, смерть наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Нардеп Галина Третьякова в партійному чаті написала про смерть Полякова: "Одним ворогом менше".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua