• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Три поверхи, трапезна та сауна: ЗМІ показали колишню резиденцію Онуфрія на території Лаври

Журналісти відвідали колишню резиденцію предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія (в миру Ореста Березовського) на території Києво-Печерської лаври, куди раніше не пускали журналістів

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють "Схеми", передає "ДС".

За словами ЗМІ, резиденцією є триповерхова будівля з сауною на території заповідника у Нижній лаврі.

Там, окрім приватних покоїв, розташовані приміщення, в яких раніше відбувався священний синод Московського патріархату та, зокрема, зачитували молитви за російських військовополонених. Звільняючи приміщення, представники УПЦ (МП) вивезли з резиденції всі меблі, ікони та зняли освітлення.

Для журналістів першу екскурсію раніше закритим об’єктом провів виконувач обов’язків намісника Києво-Печерської лаври архімандрит Авраамій.

Він показав кімнати, де відбувався священний синод Московського патріархату і де раніше висів портрет патріарха російської православної церкви Кирила.

У колишній резиденції Онуфрія є кімната для переговорів, трапезна, а також – приміщення, де вже під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну провели молитву за російських військовополонених.

Крім того, журналісти звернули увагу на простору сауну, розташовану в підвальному поверсі.

Нагадаємо, за даними розслідування ЗМІ, митрополит УПЦ МП Онуфрій та ще понад 20 священнослужителів УПЦ МП мають російське громадянство.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua