• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Баканова відпустили "єдинороса" Кучерявого, пробиравшегося з Криму за українським паспортом

Реклама на dsnews.ua
СБУ відпустила члена партії "Єдина Росія" Ігоря Кучерявого, який активно підтримував окупацію Криму і затриманого раніше на админгранице з півостровом

Про це Крим.Реалії повідомила прес-секретар СБУ Олену Гітлянську, передає "ДС".

"Ми його затримали, привезли на співбесіду, поспілкувалися і відпустили. Процесуально ми його не затримували. Після того як слідчий прийме рішення, висувати людині підозру або не висувати, будуть направлені матеріали до суду, і вже суд прийме рішення", - сказала вона

За словами прес-секретаря, Кучерявий може пересуватися Україні, але "він співпрацює і нікуди не біжить".

Нагадаємо, Кучерявий був затриманий 3 грудня на КПВВ "Каланчак". Кучерявий їхав з Херсона в Крим. На материку він сподівався отримати український паспорт.

Віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов зазначив, що під час допиту Кучерявий заявив: "З тим, що видають в Криму, нікуди не поїдеш, а їздити хочеться".

Ігор Кучерявий відомий тим, що активно підтримував окупацію Криму і є членом партії "Єдина Росія". Під час анексії півострова він організовував так звані "загони самооборони" і "блокпости" в Севастополі. Міноборони країни-окупанта нагородило його медаллю "За повернення Криму".

    Реклама на dsnews.ua