• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

У Бердянській колонії порушують права увʼязнених, — омбудсменка

У Бердянській колонії №77 продовжують порушувати права увʼязнених, зокрема надалі існують неформальні відносини між різними групами засуджених, які побудовані на залякуванні новоприбулих увʼязнених

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила на Facebook уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова, передає "ДС".

"В черговий раз зафіксували, що рекомендації, які надавалися мною як уповноваженим щодо усунення недоліків, виявлених в ході попередніх візитів, залишаються невиконаними. Це призводить до порушення прав засуджених на належні умови утримання та захист від тортур і жорстокого поводження", — написала Денисова.

Виявлені порушення обговорили на виїзному засіданні Комітету ВР з прав людини. Також йшлося про подальшу роботу Бердянської виправної колонії №77.

"Зазначила про необхідність здійснення контролю з боку керівництва Офісу генерального прокурора за станом досудового розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за фактами побиття та вимагання коштів від засуджених працівниками установи", — підкреслила омбудсменка.

Нагадаємо, раніше омбудсменка Людмила Денісова повідомила, що в українського політвʼязня кримськотатарського походження Сервета Газієва стався мікроінсульт в СІЗО у Ростовській області, де його незаконно утримують.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua