• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Британії вирішили не вводити COVID-паспорти

Влада Великобританії відмовилася від введення паспортів вакцинації від коронавірусу в якості обов'язкової умови для відвідування громадських місць

Реклама на dsnews.ua

За даними британських ЗМІ, про це має повідомити прем'єр-міністр Борис Джонсон у вівторок, 14 вересня, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Прем'єр оголосить про плани спробувати зберегти контроль над COVID-19 протягом зими. Він скаже, що відмовився від запропонованої схеми обов'язкової сертифікації, яка змушувала б заклади перевіряти статус вакцинації людей.

Джонсон відмовився від планів після того, як вчені заявили, що вакцинація стане ефективною першою лінією захисту від зимової хвилі пандемії.

Компанії, які вже вимагають підтвердження вакцинації, зможуть продовжити роботу, але новий "набір інструментів" заходів буде вводити маски і віддалену роботу тільки в тому випадку, якщо показники виростуть.

Оголошення також ознаменує початок урядової програми додаткової вакцинації, і цієї осені мільйони людей отримають третю дозу.

Міністри також готуються відмовитися від системи "світлофора" і будуть однаково ставитися до країн зеленого і жовтого списків. Червоний список залишиться.

Як повідомляла "ДС", у Великобританії 80% громадян старше 16 років вакцинувалися проти коронавірусної інфекції.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua