• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

У Чернівцях чоловік з'явився до суду із гранатою: вже здав зброю

У Чернівцях чоловік приніс до апеляційного суду гранату та травматичний пістолет. Після переговорів із силовиками він добровільно віддав зброю

Молодий буковинець
Реклама на dsnews.ua

Через інцидент було евакуйовано дітей зі школи, яка розташована поряд із будівлею суду, передає "ДС" з посиланням на місцеве видання Чернівецький промінь.

Наголошується, що правоохоронці перекрили вулицю.

Як пише видання, в апеляційному суді розглядалася справа, під час якої засудили чоловіка на 5 років. Батько засудженого взяв гранату і погрожував підірвати її.

Як розповів місцевому виданню Молодий буковинець начальник ГУНП у Чернівецькій області Руслан Дударець, чоловік намагався потрапити до апеляційного суду із гранатою, проте після переговорів із правоохоронцями добровільно її здав.

"До Апеляційного суду на судове засідання прийшов батько засудженого. Дізнавшись, що синові змінили запобіжний захід на взяття під варту, він хотів пройти до нього в зал судового засідання. На пункті пропуску, де стоїть металошукач, його зупинили працівники судової охорони і запитали про заборонені предмети. Чоловік дістав із кишені гранату і показав її", — розповів Дударець.

Батько засудженого вийшов до вхідних дверей суду. Правоохоронці провели з ним переговори після чого він добровільно віддав гранату та травматичний пістолет.

"Чоловік нікому не погрожував, але висловив невдоволення, що синові призначили такий жорсткий вирок", — додав начальник ГУНП.

За словами правоохоронців, чоловік є військовослужбовцем. Через інцидент йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua