• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У Генштабі заговорили про скорочення штату на 60%: деяких військових відправлятимуть у бойові частини

Генеральний штаб вирішив оптимізувати штат деяких структурних підрозділів та органів військового управління та планує зменшити кількість особового складу на 60%

Реклама на dsnews.ua

Про це під час брифінгу розповів начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євгеній Острянський, передає "ДС".

Для цього хочуть, зокрема, розформувати низку військових організаційних структур, сформувати нові, а також оптимізувати ті, що вже існують. Завдяки цьому сподіваються не тільки зменшити штат, а й уникнути дублювання функцій.

Вивільненим особовим складом планують доукомплектувати органи управління оперативного й тактичного рівнів, а також бойові військові частини. У Генштабі вважають, що завдяки цьому будуть можливі ротації підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій.

"Ми розуміємо, що в умовах війни насамперед повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ", — сказав Острянський.

Крім того, за його словами, зараз також тривають заходи з удосконалення структури Збройних сил України, зокрема — формування командування Сил безпілотних систем.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua