• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Генштабі ЗСУ заявили, що РФ намагається уникнути відповідальності за війну на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Росія постійно намагається зняти з себе провину за розв'язування війни в Україні, зокрема, і за допомогою своїх агентів впливу

Про це йдеться в заяві Генерального штабу Збройних сил України, передає "ДС".

У повідомленні наголошується на спроби Росії осквернити статус української армії через ЗМІ. Це, серед іншого, проявилося напередодні Дня памʼяті захисників Донецького аеропорту, який відзначається 16 січня.

"Росія прагне за всяку ціну зняти з себе відповідальність за розвʼязання міжнародного збройного конфлікту на Донбасі, поширюючи свої повідомлення через агентів впливу, різного роду апологетів "русского мира", які в ефірі українського телеканалу називають злочинцями Українську армію і всіх, хто носить погони", — сказано в заяві Генштабу.

Як повідомляла "ДС", скандальна ексрегіоналка Олена Бондаренко в ефірі українського телеканалу "НАШ" заявила, що бійці ЗСУ – це злочинці, які воюють проти свого народу, а ніяких збройних формувань Росії на Донбасі нібито немає і не було.

Нагадаємо, в суботу, 16 січня, проросійські бойовики один раз обстріляли позиції українських військових на Донбасі, загиблих і поранених в лавах ЗСУ немає.

    Реклама на dsnews.ua