• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Кремлі анонсували "дорожню карту" Контактної групи по Донбасу

На переговорах політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки", які пройшли сьогодні, 12 січня, в Берліні, узгодили підготовку нових підходів формування дорожньої карти в Тристоронній контактній групі

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

За його словами, розмова була відвертою, але остаточних рішень по жодному пункту переговорів досягти не вдалося.

"На жаль, похвалитися нічим", — сказав він.

Проте Козак зазначив, що відбувся "обмін думками з усіх принципових питань" в реалізації Мінських угод і підсумків паризького саміту в 2019 році.

"Знайти остаточні рішення не вдалося. Домовилися, що будуть підготовлені нові підходи до формування дорожньої карти в Тристоронній контактній групі по всеосяжному врегулюванню конфлікту", — повідомив Козак.

Представник Кремля підкреслив, що зустріч "була корисною".

"Кожен з учасників переговорів позначив свою позицію, позначив свої принципові підходи до перспектив врегулювання конфлікту", — сказав він.

Представник Кремля не вважає, що українське керівництво вибере силовий варіант вирішення конфлікту на Донбасі.

"Такого відчуття поки немає. Це було б самогубством — почати бойові дії... З літа, так-сяк дотримується режим припинення вогню, у всякому разі тих масштабних перестрілок, які були до цього, сьогодні не спостерігається", — нагадав він.

Козак також повідомив, що радники "нормандської четвірки" домовилися зустрітися ще раз протягом двох тижнів, щоб обговорити питання врегулювання конфлікту на сході України. При цьому він не виключив, що переговори відбудуться у відеоформаті.

Як повідомляла "ДС", в Берліні завершилися переговори політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки".

    Реклама на dsnews.ua