• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Криму окупанти нагрянули до матері українського добровольця і затримали її

В окупованому Сімферополі співробітники "слідчого управління ФСБ" увірвалися в квартиру до матері українського добровольця і активіста Станіслава Краснова і затримали її на кілька годин

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час зустрічі з верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Кайратом Абдрахмановим, передає "ДС".

За її словами, сьогодні, 28 вересня, о 6 годині ранку в окупованому Криму 12 співробітників так званого "слідчого управління ФСБ м. Сімферополя" зламали двері і увірвалися в квартиру 74-річної громадянки України, матері українського добровольця і громадського активіста Станіслава Краснова.

Обшуки тривали протягом трьох годин з абсолютним порушенням процесуальних прав, без надання оригіналу рішення суду або постанови слідчого, а також без адвокатів.

Під час обшуків силовики зламали меблі і пошкодили особисті речі. Був вилучений телефон та інші електронні носії без залучення до цього технічного фахівця, обов'язкового копіювання матеріалів та належного оформлення.

Згодом жінку доставили до "слідчого управління ФСБ", де безпідставно утримували кілька годин.

Як повідомляла "ДС", Людмила Денісова заявила, що в окупованому Криму і Росії утримується понад 120 громадян України. Вони є політичними в'язнями.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua