• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Кривому Розі відповіли Монастирському на зв'язок між перевірками і смертю мера

У міському виконкомі Кривого Рогу спростували зв'язок між смертю мера Костянтина Павлова і перевірками, які проводилися в міській раді

Пресслужба МВД
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив начальник юридичного управління Криворізького міськвиконкому Максим Кудін, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У період із 2014 до 2019 року міськрада Кривого Рогу пережила понад 500 перевірок, які були надіслані Порошенком і Луценком. 2020 рік був відносно спокійний. Навесні 2021 року було дано команду "фас" проти трьох міст — Києва, Кривого Рогу та Черкас. До нас прибула "зондеркоманда" близько 100 осіб із усіх областей України та від усіх контролюючих органів, які існують. Особливо вони активізувалися після смерті Костянтина Юрійовича Павлова, в останні три тижні", — цитує Кудіна прес-служба Криворізької міськради.

Начальник управління порекомендував міністру внутрішніх справ України Денису Монастирському і "політтехнологам від влади" не намагатися повʼязати смерть Павлова з проведенням перевірки, оскільки їй піддається також період, в який Павлов не був міським головою Кривого Рогу.

"Проводиться перевірка саме періоду, коли Костянтин Юрійович ще не був мером і відповідно це не могло цього стосуватися (його смерті)", — підкреслив Кудін.

Як повідомляла "ДС", міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вважає, що мер Кривого Рогу Костянтин Павлов наклав на себе руки. За його словами, це може бути повʼязано з масштабними перевірками в міськраді, які виявили серйозні зловживання.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua