• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Кулеби працюють над видачею Україні активіста "самооборони Севастополя", затриманого у Чехії

Міністерство закордонних справ закінчує процедури, метою яких є передача Україні російського громадянина Олександра Франчетті, затриманого в аеропорту Праги як ймовірного учасника окупації Криму

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі Укрінформу заявив речник МЗС Олег Ніколенко, передає "ДС".

Він наголосив, що затримання стало результатом злагоджених дій українських та чеських правоохоронців задля притягнення Олександра Франчетті до відповідальності за скоєння низки злочинів проти Української держави, зокрема участь в російській окупації Криму.

"Українська сторона нині працює над завершенням необхідних процедур з метою передачі Олександра Франчетті правосуддю в Україні", — підкреслив Ніколенко.

Нагадаємо, в аеропорту Праги 12 вересня за міжнародним ордером на арешт, виданим за запитом України, затримали громадянина Росії, причетного до окупації Криму.

За даними сайту "Миротворець", у 2014 році Франчетті приїхав до Криму, вступив в незаконне збройне формування "Самооборона Севастополя", а потім організував інше НЗФ — розвідгрупу "Північний вітер". У Росії Франчетті був нагороджений медаллю "За повернення Криму".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua