• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Празі заарештували активіста "Оборони Севастополя" за запитом України

В аеропорту Праги (Чехія) був затриманий росіянин Олександр Франчетті, який брав активну участь в окупації Криму в складі формування "Оборона Севастополя"

myrotvorets.center
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник так званої "робочої групи з міжнародно-правових питань при постійному представництві Республіки Крим" при президенті Росії Олександр Молохов, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

"Чехія, мабуть, вирішила виправдати на ділі включення в список недружніх Росії країн і вислужитися перед українськими неонацистами. Сьогодні в празькому аеропорту був незаконно затриманий відомий герой "Кримської весни" Олександр Франчетті", — сказав Молохов.

За його словами, влада України висувала проти Франчетті звинувачення.

"Йому загрожує негайна депортація на Україну на вірну смерть", — підкреслив Молохов.

У посольстві РФ в Празі заявили, що поліція підтвердила інформацію про затримання.

Відзначимо, Олександр Франчетті є на сайті "Миротворець". У його профілі відзначається, що він народився у Воронежі і приїхав до Криму в 2014 році. Він увійшов до складу так званої "Оборони Севастополя", нагороджений медаллю "За повернення Криму". Франчетті є спортивним тренером. Він довго жив і працював в Чехії.

Як повідомляла "ДС" 7 вересня Міський суд Праги заочно засудив до 20 років позбавлення волі Іржі Урбанека з позивним "Бегемот", який воював на боці проросійських бойовиків на Донбасі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua