• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У квітні Рада не підтримала жодного законопроєкту Зеленського

Протягом квітня у Верховній Раді IX скликання було зареєстровано 130 законопроєктів, що на 18 менше, ніж у березні

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані Громадської мережі ОПОРА, інформує "ДС".

Найбільшу кількість законодавчих ініціатив внесли народні депутати — 78,5% (102 законопроєктів), Кабінет міністрів зареєстрував 16,9% (22) ініціатив, а президент подав усього лише 4,6% (6).

Переважна більшість законопроєктів стосується галузевого розвитку (26,9%), економічної політики (23,1%), а також правової політики (20,8%), зазначили спостерігачі.

Щодо підтримки законопроєктів, то у квітні було проголосовано 25 законопроєктів. З них 24 були ініційовані народними депутатами, ще 1 — Кабміном. 

"У квітні до розробки найбільшої кількості законопроєктів долучилися Наталія Королевська та Володимир Мороз. Депутати від "Опозиційної платформи – За життя" стали авторами та співавторами 14 законодавчих ініціатив. На другому місці за цим показником депутат від "Слуги народу" Євгеній Брагар та Анна Скороход ("За майбутнє"), які долучилися до розробки 13 законодавчих ініціатив. Загалом у квітні 313 депутатів стали авторами та співавторами 148 законодавчих ініціатив, які були зареєстровані в парламенті", — повідомили в ОПОРі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua