• USD 27.7
  • EUR 31.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

У "ЛДНР" відреагували на застосування "Байрактарів" українськими військовими

На засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ), яке відбулося у середу, 27 жовтня, представники "ЛДНР" порушили питання щодо використання ударного безпілотника "Байрактар" Збройними силами України

У "ЛДНР" відреагували на застосування "Байракторів" українськими військовими
У "ЛДНР" відреагували на застосування "Байракторів" українськими військовими
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні представника Донецька в українській делегації Сергія Гармаша на сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Звичайно, представників Росії з Луганська та Донецька найбільше цікавило питання застосування Україною БПЛА Байрактар. Ми підтвердили цей факт, нагадавши, що російські безпілотники Орлан-10 давно баражують наше небо на Донбасі, тож нічого нового у застосуванні БПЛА на Донбасі немає", — написав він.

За словами Гармаша, Україна змушена застосовувати бойові дрони через ескалацію з боку окупаційних військ, внаслідок якої за два дні загинули двоє військових.

"Щоб охолодити агресивність противника і з метою уникнення зайвих жертв, ми застосували "Байрактар", який з хірургічною точністю придушив вогневу точку противника. Незрозуміло, чому це викликало таку істеричну реакцію, якщо, як заявила громадянка Ніканорова, у них достатньо сил і коштів, щоб з "Байрактарами" впоратися ". Мабуть, ці "сили та кошти" ще не довезли з московського військовоторгу", — написав Гармаш.

Нагадаємо, що за угодою про перемир'я від липня минулого року обом сторонам забороняється використовувати безпілотники. А українська сторона цього разу офіційно визнала їх застосування у відповідь на багаторазові порушення Мінських угод стороною окупаційних військ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua