• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У мене часу немає думати про Путіна. Зеленський розповів, чому побоюється ображати лідера РФ

Президент України Володимир Зеленський відмовився розповісти, що він думає про російського лідера Володимира Путіна, тому що це може призвести до ескалації на фронті

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Зеленський зробив сьогодні під час пресконференції, повідомляє "ДС".

Під час конференції Зеленського запитали, чи взагалі можна домовитися з Путіним і припинити війну поки Путін — президент Росії.

"У нас з вами немає іншого шансу. Ми повинні припинити війну зараз, коли Путін – президент Російської Федерації. Я дуже цього хочу. Я в це вірю", — відповів він.

Після цього у Зеленського уточнили, що він взагалі думає про Путіна.

"У мене часу немає думати про президента Російської Федерації Володимира Путіна. Я думаю тільки про зустріч в тому чи іншому форматі, яка може наблизити нас до закінчення війни. Тому я дуже обережно відношусь до характеристик президента Російської Федерації. Тому що у мене проста позиція: якщо тими чи іншими словами, просто словами, просто закликами, які ні до чого не призводять, ми будемо збільшувати можливість ескалації, я потім собі цього не пробачу. Для мене пріоритет – закінчити війну, а потім поговоримо що про кого я відверто думаю", — розповів президент.

Нагадаємо, після зустрічі з Путіним в Парижі в лютому 2020 року, Зеленський заявив, що Путін нібито бажає закінчити війну.

"Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що якщо такий контакт, очі в очі, ти відразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Не дивлячись на всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну", — сказав Зеленський.

Більше про пресконференцію Зеленського читайте за посиланням.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua