• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У Миколаєві на вихідні запровадили комендантську годину

Миколаїв сьогодні йде на затяжну комендантську годину з 23:00 — вона триватиме включно до понеділка, 8 серпня 

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова ОВА Віталій Кім під час відеозвернення, передає "ДС".

"Мною сьогодні підписано розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 5 серпня 2022 року до 05:00 8 серпня 2022 року", — заявив Кім.

Таким чином, посилена комендантська година почнеться сьогодні (5 серпня) о 23:00 і закінчиться в понеділок (8 серпня) о 05:00.

Кім пояснив, це означає, що на вихідних місто буде повністю закрите, а тому закликав придбати всі необхідні продукти.

"Поставтеся з розумінням. У вихідні місто буде закрито. Закупіться їжею та водою. Ми працюємо і по колаборантах у тому числі", — сказав він.

Як пояснив очільник області, це означатиме, що діятимуть усі ті правила, які й містить комендантська година, тобто заборонено перебування людей у вказаний проміжок часу на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Кім звернувся до мешканців сьогодні заздалегідь здійснити всі заплановані маршрути та натякнув на раніше анонсовану перевірку повідомлень про зрадників у місті.

Очільник області зазначив, що прогулянки з дітьми біля дому дозволяються, однак закликав все ж не виходити на вулицю.

У рамках посиленої комендантської години вигул собак поблизу дому буде дозволятися, але необхідно мати при собі документи.

При цьому у разі екстрених випадків голова ОВА заявив, що буде залучатися поліція для супроводу. У всіх інших випадках — пересування містом заборонено.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua