• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Міноборони повідомили, коли закуплять у Туреччини додаткову партію "Байрактарів"

Україна наступного року додатково закупить у Туреччини безпілотники "Байрактар", які будуть поставлятися вже з українськими двигунами

"Байрактар"
"Байрактар"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міноборони України, передає "ДС".

"Наші турецькі партнери публічно оголосили, що вони беруть українські двигуни для обладнання "Байрактарів", — заявив міністр оборони Олексій Резніков за підсумками поїздки в район проведення ООС.

За його словами, придбання додаткової партії турецьких безпілотників заплановано на наступний рік. При цьому він підкреслив, що "Байрактари" будуть виготовлені в Туреччині, але вважати їх слід українськими.

"Але це будуть українські "Байрактари", підкреслюю. Тобто, виготовлені в Туреччині, але вони будуть Українські, на озброєнні Збройних сил України", — уточнив міністр.

Резніков додав, що безпілотники будуть застосовуватися для захисту незалежності України, в тому числі на підставі 51 статті Статуту ООН (право на індивідуальну або колективну самооборону).

Як писала "ДС", Україна та Туреччина ведуть переговори щодо запуску на території нашої країни повного циклу виробництва безпілотних літальних апаратів "Bayraktar".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua